Dungeons N Dragons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dungeons N Dragons

Forum üzerinde rol yapma oyunu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..

3 posters
YazarMesaj
Argen Brias

Argen Brias

Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Empty
MesajKonu: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:05 pm

Nirvana %&@, Metallica %&@, long live Deep Purple! afro

En son Argen Brias tarafından Çarş. Kas. 26, 2008 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Muratius Adminus
Admin
Muratius Adminus

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:40 pm

Mor gruplara(deep purple, pink floyd vb.) ölüm!Yaşasın nirvana ! Yaşasın DM! Yaşasın Metallica!
http://dndryo.power-rpg.net
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:45 pm

Bak admin arkadaşım şimdi dungeon masterlığı bu işin içine hiç katmayalım istersen. Yazı müsveddenin devamına gelicek olursak, Metallica, son albümlü "Death Magnetic" gibi ezik bir albüm olan ve dandik dandik soloları olan bir gruptur. Ağzım açtırma benim. Nirvanaya gelirsek, Tamam dönemlerinde güzel bir akımı devam ettirmişlerdir ama hiçbir şarkıları bir klasik değerinde değildir. Bilginize sunulur. (Deep Purple'ın da senin anlayamayacağın derin bi anlamı var bu arada.) afro
Muratius Adminus
Admin
Muratius Adminus

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:46 pm

Death magnetic kısmına katılsamda, seni banlicam galiba:P.
Smells like teen spirit klasik deilse hiç bi sarkı klasik deildir
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:51 pm

Bak şimdi Adminuscum, sen beni banlayamazsın biiiir! Sen beni banlayamazsın, ben kendimi banlarım ikiiiiiii! Ayrıca Smells Like Teen Spirit şarkısının sözlerinin felsefi anlamını açıklar mısın bana? (banlama ama..) afro
Muratius Adminus
Admin
Muratius Adminus

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 5:53 pm

adam sevgilisinden ayrılmış ayrılmak istemiyo aşk hikayesi
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 6:05 pm

Muratius Adminus demiş ki:
adam sevgilisinden ayrılmış ayrılmak istemiyo aşk hikayesi

Al işte. Aşk hikayesiymiş. Peeeh! Gerçe bir klasikte ruh olur düzgün bir hikaye olur güzel gitar soloları olur bateri atakları olur. Bu şarkı gibi sadece hoş bir melodi ve akılda kalıcı bir nakaratı olmaz! afro
Muratius Adminus
Admin
Muratius Adminus

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 6:06 pm

Solosu gayet hoş.
Ieshali Battlehammer

Ieshali Battlehammer

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:38 pm

Ne dionuz lan? METALLICA FOREVEAARRAREVRR!!!
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:41 pm

Ya hani tamam Metallica belki kabul edilebilir hatta ben de çok dinlerim ama Nirvana.. Pff admin yani. afro
Ieshali Battlehammer

Ieshali Battlehammer

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:42 pm

All Nightmare Long şarkısı baya iyi Death Magnetic albümünde...gerisi fasa fiso evet bende katılıyorum ona ama.. eski albümlerinin hepsi birer klasik

Nirvana...Smells Like Teen Spirit fena deil..1-2 tane daha var güzel diğerleri böyk Razz

Deep Purple nedir ya Razz Manowar dinle daha iyi
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 9:20 pm

HEEEY HOP! NOLUYO LAN BURDA? Deep Purple'la Manowar'u aynı cümle içinde kullanma cesaretini gösteren kimmiş ulan! Hemde benim açtığım topicte. Sildirirm ulan sizi! Siz kimsiniz ulan. HE SÖYLE? SİZ KİMSİNİZ! DM'Yİ TANIYORUM LAN BEN! BİR LAFIMA BAKAR!. Ona göre bak! afro
Muratius Adminus
Admin
Muratius Adminus

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 9:37 pm

DM>Nirvana>Metallica>Manowat>=Megadeth<DM
Argen Brias

Argen Brias

MesajKonu: Geri: Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..   Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı.. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 9:41 pm

Deep Purple > Arman afro > Megadeth > The Doors > DSK > DM >= Murat

Nirvana, Metallica vb üzerine bir yazı..
1 sayfadaki 1 sayfası